Minimalne zmiany w nerce po odmiedniczkowym zapaleniu nerek

Usg -minimalne zmiany w nerce czy moze wystapilo to po zapaleniu odmidniczkowania nerki martwie sie tym bo dostalam tylko 5 tabletek antybiotyku po kontroli moczu lekarz stwierdzil ze nie ma zapalenia ja wiem ze powinno sie przyjmowac antybiotykow wiecej 2-tygodnie czy moga te minimalne zmiany wystapic od niewylecznia do konca Kontrola moczu podejrzewam byla robiona z paska .czy ta zmiana sie cofnie dalsze leczenie Czy alkohol moze uszkodzic trwale nerki?

Jeżeli nie ma Pani dolegliwości to najpewniej nie wymaga Pani leczenia . Część zmian w USG nie ma znaczenia klinicznego - jednak nie sprecyzowała Pani co to znaczy minimalne . Z kontekstu wynika, że są be znaczenia . Ale udzielenie pewnej odpowiedzi nie jest możliwe . Konieczne raz do roku kontrola USG , badanie ogólne moczu , oraz oznaczenie poziomu kreatyniny .
Pozdrawiam
am