Możliwość stosowania Momucetan w ciąży i podczas karmienia piersią

Witam, od wielu lat choruje na łuszczyce stosowalam różne maści i płyny. Obecnie jestem w 7 miesiącu ciąży, stąd pytanie czy mogę stosować teraz jak i przy karmieniu piersią płynu Momecutan? Z góry dziękuje za odp

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, na postawie badania klinicznego będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.