Możliwość zajścia w ciążę przy HIV

Witam mam pytanie mam HIV o którym dowiedziałam się po urodzeniu dziecka, narzeczony zdrowy jak u dziecko od 9 miesięcy biorę tabletkę i czy jest jeszcze wogole możliwe żebym jeszcze raz zaszła w ciążę czy to niebezpieczne ze dziecko kolejne będzie miało HIV

Może Pani zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko pod warunkiem prawidłowego leczenia najlepiej pod kontrolą specjalisty chorób zakaźnych. Pozdrawiam