Możliwość zażywania leku Sinupret w 11. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 11 tygodniu ciąży i praktycznie od poczatku mam problemy z zatokami. Bol głowy, katar, spływająca wydzielina w gardle nie ma końca . Przed ciążą leczyłam sie Sinupretem i zawsze pomagało. Czy teraz tez moge zażywać Sinupret ? Proszę o pomoc .

Lek. Marta Gryszkiewicz

To produkt ziołowy nie przebadany pod katem stosowania w trakcie ciąży i karmienia piersią.