Suchość gardła i języka w 20 tygodniu ciąży

Witam, jestem w 20 tc, od ponad 2 tygodni czuję dyskomfort w jamie ustnej, sucho na koncu języka i w gardle, odchrząkiwanie, biały język oraz uczucie spływającej wydzieliny z zatok, antybiotyk nie pomogł, czy mozliwe ze są to dolegliwośći ciązowe? jeżeli tak to jak sobie z nimi radzic ?

Piotr Pilarski

Mało prawdopodobne aby przyczyną była ciąża. Może Pani stosować sól morską do nosa oraz tabletki ziołowe do ssania.

Pozdrawiam.