Na co wskazuje taki stan emocjonalny?

Witam od jakoś 4 miesięcy przestałem odczuwać większość emocji, zaczęło się to gdy popadłem w długi,straciłem pracę oraz zaczeły pojawiać się plotki o mojej narzeczonej.Jedyne co czuje to albo bardzo mocne zdenerwowanie, wtedy zazwyczaj rzuce czymś np.ostatnio telefonem. Lub czyje wielką radość lub zadowolenie. Nie ma nic posrodku inne uczucia wylądowały.

Dzień dobry, opisał Pan swoją trudną sytuację, która wpłynęła na Pana samopoczucie. Mogło to spowodować obniżenie nastroju lub zmiany na tle nerwicowym. Proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem psychiatrą.

Pozdrawiam

Dorota nowacka