Nadmierna potliwość po zapaleniu gardła

Witam, Trzy tygodnie temu dostalem zapalenia gardla leczylem go antybiotykiem oraz polopiryna przez 6 dni. Od tego momentu mam olbrzymie pocenie w ciagu dnia oraz noca. W nocy 2-3 razy musze zmienic ubranie i posciele sa takie mokre. Co sie dzieje? Przed choroba tego nie mialem. Temp nie mam.

Koniecznie wybrać się proszę na kontrolę do lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska