Nadmierne owłosienie na ciele a brak ochoty na seks

Witam, od jakiegoś czasu prawie w ogóle nie mam ochoty na seks. Do tej pory jak współżyłam to też nie zawsze osiągałam orgazm - jak już to tylko łechtaczkowy a dojście do niego zajmowało dużo czasu. Ostatnio lekarz przepisał mi Undestor Testocaps 40mg żeby brać 1 tabletkę na tydzień. Ale mam obawy związane z jakimiś skutkami ubocznymi. Jakie to mogą być skutki? Czy może pojawić się nadmierne owłosienie? I tak mam już spore (np. włoski na brzuchu) i nie chciałabym by dodatkowo się zwiększyło.

Witam panią

Lek , który pani przepisał specjalista to testosteron i jak każdy lek w tym wypadku hormonalny ma leczyć , ale ma tez skutki uboczne( są wypisane na ulotce). dlatego musi pani to wziąć pod uwagę, jednak jeśli ma przynieść rezultaty trzeba go zażywać. Oprócz tego proszę umówić się do specjalisty seksuologa, aby rozpatrzeć inne przyczyny tego problemu jaki pani opisała.
Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Witam, Pani obawy są uzasadnione, decyzja o zażywaniu leków hormonalnych powinna być poprzedzona rzetelną diagnozą stanu zdrowia w tym wypadku dodatkową konsultacją z ginekologiem- seksuologiem, internistą, endokrynologiem oraz rzetelną informacją o możliwych konsekwencjach zdrowotnych zażywania takich leków w dłuższej perspektywie czasowej. Problemem obniżonego libido można zająć się też metodami nie farmakologicznymi, biorąc pod uwagę Pani młody wiek raczej sugerowałabym najpierw podjęcie próby terapii seksuologicznej- u psychologa -seksuologa a dopiero gdyby nie przyniosła efektów ewentualne włączanie leków.Pozdrawiam