Naevus melanocytikus compositus praecipue dermalis partim regressivum w wyniku badania histopatologicznego

Otrzymałem wynik badania histopatologicznego. Niestety rozpoznacznie w j. łacińskim - tłumacz nie ogarnia. 7432/14 Naevus melanocytikus compositus praecipue dermalis partim regressivum.

witam, powinien pan zwrócić się z wynikiem do lekarza kierującego pana na bad hist pat. Zostało usunięte znamię barwnikowe złożone skórne z tendencją do ustępowania. zawsze miejsce po usunięciu powinno być kontrolowane, monitorowane przez specjalistę. pozdrawiam, ASiedlewicz