Nagła potrzeba oddania moczu, ból, szczypanie i krwista wydzielina

Witam. Od jakiegos czasu budzi mnie w nocy nagła potrzeba oddania moczu. Przy tym odczowam masakryczny bol i szczypanie, bol nie tylko pochwy ale i brzucha. Do tego mam jeszcze dziwna krwista wydzieline i do lazienki chodze co 1 minute. Bol brzuca mam az pod zebrami prosze o pomoc co to moze byc i czy powinnam isc do lekarza?

Magdalena StusiĹska

Najprawdopodobniej jest to zapalenie układu moczowego- należy udać się niezwłocznie do lekarza.