Nagły wzrost ciśnienia tętniczego i uczucie osłabienia

witam serdecznie.pytanie moje dotyczy cisnieniatetniczego.nagle wzroslo mi cisnienie poczolem oslabienie.sennosc.zmeczenie.po zmierzeniu cisnienia cisnieniomierz pokazal 101\47 puls75.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

101/47 nie jest podwyższonym ciśnieniem. Przy takim ciśnieniu może wystąpić osłabienie. Gdyby sytuacja się powtórzyła proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.