Narośl na penisie i nieprzyjemny zapach - co to jest, jak to wyleczyć?

Mam 19 lat. Jakiś czas temu pojawił się u mnie problem ze skórą penisa: coś jakby zaogniona i szorstka narośl, która wytwarza nieprzyjemny zapach. Dodam, że nie odczuwam żadnego bólu ani swędzenia. Dołączam zdjęcia, mam nadzieję, że to nie zabronione: http://img638.imageshack.us/f/dsc00103o.jpg/ http://img534.imageshack.us/f/dsc00104fn.jpg/ Szukałem pomocy u lekarza dermatologa, ale ten za pierwszym razem przepisał mi maść T*** i tabletki F***, co nie dało żadnego efektu. Po 2 tygodniach przepisał mi podobny zestaw, maść P*** i tabletki C***, ale to także nie pomogło. Próbowałem też kwasu borowego czy chociażby płynów do higieny intymnej, niestety nie zaobserwowałem poprawy. Błagam o jakąś radę.

Witam serdecznie.

Zdjęcia niestety nie są zbyt dobrej jakości, wydaje się, że widoczne zmiany sugerują infekcję grzybicza albo ewentualnie objawy uczuleniowe. Jeżeli współżyje Pan, proszę spróbować jeszcze równoczesnego leczenia partnerki w celu zabezpieczenia przed ponownym zarażeniem.
Proszę również spróbować zmienić preparaty do higieny intymnej, proszki do prania czy płyny do płukania, prezerwatywy.
Jeżeli to nie pomoże konieczna będzie kolejna wizyta u dermatologa.

Pozdrawiam