Narośl na szyjce macicy u kobiety w ciąży

Witam jestem w ciąży tydzień temu okazało sie ze mam narośl w szyjce macicy która powodował krwawienia lekarz powiedział żebym sie nie martwiła bo to nic złego i że przy porodzie mam wyjść samo, ale cz na pewno nie zagraża dziecku zaznaczam że krwawienia pojawiły sie po stosunku. Lekarz nic ostatnio nie mówił o współżyciu ale wydaje mi sie ze do konca ciąży powinniśmy zrezygnować cz powinnam więcej odpoczywać cz normalnie funkcjonować? Dzisiaj poczułam tez że pochwa mi zdrętwiała cz to coś złego

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie czym jest opisana narośl na szyjce macicy. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości postępowania zaleconego przez lekarza, sugeruję konsultację z innym specjalistą ginekologiem. Do czasu wyjaśnienia problemu rzeczywiście powinni Państwo zrezygnować z współżycia.