Narośl pod pachą a badanie histopatologiczne

Witam. Trzy lata temu odkryłem pod pachą narośl przypominającą czarny wrzód. Lekarz chirurg naciął go i posłał próbkę na badanie histopatologiczne. Okazało się, że jest to: ,,Acrospiroma eccrinale". Niestety, znowu pojawił się nawrót choroby, który zaobserowałem już rok temu. Czy to mogło się zezłośliwić, czy nie? Sam lekarz wspomniał, że nie oczyści tego dokładnie w panujących warunkach i będzie to mogło nawrócić. Mam wizytę u chirurga onkologa i się martwię. Mam 20 lat. Pozdrawiam.

Szanowny Panie, opisana zmiana wobec przytoczonego wywiadu kwalifikuje się najpewniej do usunięcia w całości i badania hist. Jednak ostateczną decyzję powinien podejmować badający i prowadzący Pana leczenie chirurg lub chirurg onkolog ( któremu przedstawi Pan wynik posiadanego sprzed 3lat badania hist-pat)
Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania problemu