Nasilające się swędzenie ciała a żółć we krwi

Lekarze w UK stwierdzili mi żółć we krwi ponieważ strasznie swędzi ale mnie ciało mam kamoenie i cos z watroba i Pekaly mi naczynka ale po zrobionych badaniach okazało się ze jej tam nie ma . Objawy przypominają swierzb smarowalam profilaktycznie ale nic nie przyniosło rezultatu . Nikt w domu sie nie zarazil tym .Swędzenie się nasila w nocy

Piotr Pilarski

Jest to zbyt mało danych aby coś poradzić. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarzy.

Pozdrawiam.