Nasilający się światłowstręt

"Pogarszający się światłowstręt"Moja wada wzroku: lewe oko 2,5,prawe oko 0,5. Mam lekkiego zeza. Od jakiegoś czasu(ponad rok) męczy mnie światło, tzn. w nocy gdy patrzę na latarnie, to jest rozmazane, jakbym patrzył przez szybę samochodu. Stan ten się pogarsza i przeszkadza mi światło dzienne, mocno mrużę oczy. Nawet w dzień, gdy jestem w ciemniejszym pomieszczeniu i patrzę na lampę to się rozmazuję . Dodatkowo odczuwam zmęczenie fizyczne, bóle głowy. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.