Nerwica i obsesja dotycząca niskiej wagi ciała

Mam ciężka nerwicę od 30 lat , co mi nie ułatwia ,przejdę do rzeczy wagę mam jak anorektyczka i według ,im bardziej chcę przytyć tym bardziej lecę z wagi obecnie 44 kg przy 165 cm,mam obsesję na temat niskiej wagi,boję się,że umrę ,nie mogę patrzeć się na siebie,masakra.Sama nie dam rady a wiem,ze tylko sama mogę sobie pomóc. Mam 57 lat.Lekarze bagatelizują problem.Wyniki w normie.

Witam,

niestety sama sobie Pani raczej nie poradzi z tym problemem Konieczna jest wizyta u dobrego psychologa. Proszę się nie poddawać a szukać pomocy u specjalistów!!
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Droga Pani,
Problem, który Pani opisuje jest poważny. Waga spada i pojawił się strach o zdrowie i życie. Jak najszybciej proszę zgłosić się do specjalisty! Zapraszam na konsultacje. Pomoc w takiej sytuacji jest niezbędna.

Witam serdecznie, niestety nie pisze Pani jaka to nerwica. Nie pisze Pani także
jakie badania Pani robiła. Czy była Pani u endokrynodloga i u psychoterapeuty ?
Uczciwie biorąc nic nie mogę Pani doradzić bo za mało wiem. Pozdrawiam