Niedobór limfocytów u 4-latka

Niedobór Limfocytów u 4 latka! Witam po raz kolejny. Mój 4 letni synek od roku czasu bardzo często choruje i ciagle ma zatkany nos. Ostatnio robiliśmy badanie krwi i wyszło ze ma znaczny niedobór Limfocytów / na limit 6.0-9.0 wyszło Mu tylko 2.1. Mieszkamy w UK i lekarze nic z tym nie robia. Jak moge uzupełnić Mu te limfocyty? Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wygląda reszta wyników? Proponuje udać się do lekarza immunologa klinicznego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.