Niedoczynność tarczycy i wyniki badania hormonów po wyeliminowaniu nabiału i glutenu z diety

Witam, mam 20 lat, choruję na zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy. Ostatnim razem po przeanalizowaniu wyników wraz z dietetykiem podjęłam dietę przyjazną tarczycy. Nigdy wcześniej nie badałam atg, atpo. Oto wyniki po miesiącu bez nabiału i glutenu. TSH 4,687 (0,35-4,9). FT3 2,79(1,7-3,7). FT4 1,0(0,7-1,48).ATPO 0,12 (0-5,61). ATG 5,34(0-4,11). Proszę o interpretację wyników, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Atg nieznacznie podwyższone wskazana kontrola za 3 miesiące. Pozostałe w normie, a jakie objawy? Jakie leki?