Nieprawidłowa morfologia u dziecka z porażeniem mózgowym

Serdecznie witam, wnuk ma 10 l.choruje na 4 kończ.poraż,mózg.(leżący) ostatnie wyniki nieprawidłowe kontrolne: monocyty 0,żelazo 47,RBC 5,43, MCV 68,7,MCH 23,4, RBC 19,1 rozmaz: pałeczk. 0, segment. 43,EOS 7, limfocCzy są to yty 50, monocyty 0. Pozostałe morf. dobre w granicach normy. Nie ma temperatury, kataru i kaszlu. Jest rozdrażniony i słaby apetyt. Proszę o poradę. Anna

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wyniki badań są dopełnieniem obrazu klinicznego i w sytuacji braku specyficznych objawów (zaniepokojenie i rozdrażnienie są mało charakterystyczne) niepokojących nie mogę postawić rozpoznania. Jedyne co mogę doradzić to kontakt z lekarzem.