Nieregularne miesiączki z opóźnieniem

Witam.Mam 20 lat, nieregularne miesiączki ze sporym opóźnieniem.Miesiączkę miałam od 2-8.12, trwała 6 dni, a ostatniego dnia współżyłam z chłopakiem- stosunek przerywany, ale jestem niemal pewna, że nie doszło do wytrysku. Ok. 17.12 dostałam brązowego plamienia i bólu w okolicach jajników. Był to taki brązowy śluź jak przed miesiączką. Następnego dnia dostałam krwawienia w pochwie, krwi nie było na wkładce, jedynie duża jej ilość na papierze, ze skrzepami. Było to "jednorazowe". Co to mogło być?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie, a nie chcę spekulować. Bez przeprowadzenia badania trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi. W przypadku dolelgiwości lub wątpliwości sugeruję kontakt z lekarzem.