Nieskuteczne starania o dziecko a laparoskopia

Witam mam problem próbuje z mężem od półtora roku starania o dziecko i do tej pory nic nie wychodzi lekarz proponuje laparoskopie - drożność jajowodów czy wszystko jest ok a boje sie prosze o porade czy cos zrobic innego czy podjac decyzje o laparoskopi

Lek. Tomasz Budlewski

Powiedziałbym że najlepiej udać się do kliniki leczenia niepłodności. Sam osobiście w pierwszej kolejności proponowałbym badania nasienia u męża, a następnie ewentualnie równocześnie diagnostykę u Pani. Chyba, że ma Pani odpowiednią historię medyczną. Wszystko zależy od informacji, które można uzyskać w czasie wizyty lekarskiej.