Nietolerancja soczewek kontaktowych po udarze słonecznym

Nosiłam soczewki kontaktowe 4 lata, jednak po tym czasie zauważyłam ich ostrą nietolerancję. Dodam, że miałam udar słoneczny przed wystąpieniem tych problemów i okulista powiedział mi, że to właśnie to mogło mieć znaczący wpływ na moje oczy. Obecnie mam przerwę od noszenia szkieł kontaktowych, która trwa już około 2,5 roku i zastanawiam się aby powrócić do soczewek, jednak nie wiem do jakiego okulisty/optyka się udać (mieszkam w Warszawie)?

Aleksander Ropielewski

Proszę udać się do dowolnego okulisty,który przeprowadzi niezbędne badanie okulistyczne i podejmie decyzję odnośnie możliwości stosowania soczewek kontaktowych.