Nieustający mokry kaszel u 3-latki

Witam, córka ma 3 latka, miała nieustający mokry kaszel ( inhalacje i inne leki bez recepty nie działały). Córka dostała wyskokiej gorączki i lekarz przepisał antybiotyk. Po 6 dniach stosowania antybiotyku, nie było znacznej poprawy i dostała gorączki (40 stopni). Lekarz stwierdził angine ropną i przepisał kolejny antybiotyk na 9 dni. 2 antybiotyk zwalczył chorobę. Ile czasu mamy odczekać aby puscic ja do przedszkola (idzie po raz pierwszy).

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecałbym zaczekać aż do zakończenia terapii. Pozdrawiam