Niewidoczna akcja serca zarodka w 7. tygodniu ciąży

witam, byłam wczoraj u lekarza,który stwierdził 7 tygodniową ciążę (dokładnie 6 tydzień 3 dzień). Zarodek ma 5mm nie było widać jednak jeszcze akcji serca, lekarz powiedział, że zarodek jest zbyt mały. mam przyjść na kolejne badanie za 2 tygodnie. Czy powinnam się martwić? czy to normalna sytuacja? wszędzie czytam, że akcję serca widać już w 5- tygodniowej ciąży....

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co nie ma powodów do niepokoju. Proszę udać się na kolejną wizytę za 2 tygodnie i zaufać lekarzowi prowadzącemu.