Niewydolność zastawki dwudzielnej a tatuaż

Witam, chciałabym zrobić sobie tatuaż za 3 miesiace, aczkolwiek mam niewydolnośc zastawki dwudzielnej. Czy nie bedzie żadnych przeciwwskazań, abym zrobila sobie tatuaż? Ostatno byłam na wizycie kardiologicznej 6msc. temu i wyniki byly dobre. Z góry dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że powinna Pani skontaktować się ze swoim kardiologiem.