Niska samoocena i kompleksy

Witam. Jestem 30 letnią, żoną i matką dwóch synów: pierwszy jest adoptowany, a drugi mój biologiczny. Mam dom, pracę i zapatrzonego we mnie męża. Wydawało się że mam wszystko. Nie radzę sobie ze sobą. Zakompleksiona, z niską samooceną, z brakiem poczucia własnej wartości. Mam wrażenie że życie jest obok mnie, bo we mnie na pewno go nie ma. Nie jestem nic warta, popełniam błędy i nie zasługuję na swojego męża. Ciągnie się to za mną od dzieciństwa. Mam dość tego depresyjnego stanu.Jak sobie pomóc?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witaj
Radze poszukać dobrego terapeuty, a tak na teraz to zacząć wierzyć w to co napisała pani sama na początku - "Jestem 30 letnią, żoną i matką dwóch synów: pierwszy jest adoptowany, a drugi mój biologiczny. Mam dom, pracę i zapatrzonego we mnie męża. Wydawało się że mam wszystko. " To bardzo dużo mówi o pani i dlatego warto się temu przyjrzeć i spróbować pójść po pomoc.Powodzenia i pozdrawiam.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.