Niski poziom estradiolu przy staraniach o dziecko

co oznacza za niski w stosunku do normy estradiol w 3dniu cyklu? mój wynik to 17pg/ml (norma dla fazy folikularnej: 21-251). Inne hormony mam w normie. Badałam też estradiol w tym samym cyklu -w 14dc (wynik-290) i 22dc (wynik-184) - również mieści się w normach. Ostatnio niepokoją mnie plamienia oraz ogólne uczucie w podbrzuszu jak na okres, na parę dni (ok tygodnia) przed spodziewanym okresem. Wcześniej tak nie miałam. Wszystko to w kontekście nieudanych od 2,5 roku starań o dziecko.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna szersza diagnostyka proszę koniecznie udać się do lekarz ginekologa,