Niski wskaźnik niedoboru białka i zakrzepica po operacji woreczka żółciowego

Mam niski wskażnik niedoboru białka s 1-wynik 13% 2- wynik 19% ,po operacji woreczka dostałam zakrzepice,dimery-175% i ma mieć operacje na tarczyce na doczyność co mam robić.
KOBIETA ponad rok temu

W przypadku niskiego poziomu białka s dochodzi do stanu nadkrzepliwości. Taki stan można regulować farmakologicznie biorąc leki przeciwzakrzepowe. Są leki przeciwzakrzepowe, przy których mogą być wykonywane zabiegi i właśnie w czasie użycia tych leków można zoperować tarczycę. Proszę się nie martwić chirurg na pewno zadba o to, żeby zabieg był w pełni bezpieczny z odpowiednią obstawą farmakologiczną.