O czym mogą świadczyć obfite krwawienia z nosa?

Witam, od 3 dni po mam bardzo obfite krwawienia z nosa, są bardzo uciążliwe jeżeli zatkam nos wszystko leci mi do buzi, nagle jest mi ciężko oddychać po chwili z nosa razem z krwią wypływa mi bardzo duży skrzep. Robi mi się słabo zaczyna boleć mnie głowa i momentalnie kładę się spać. Byłam z tym u lekarza kazał zrobić wyniki z krwi

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli otrzymała już Pani wyniki badań z krwi, proszę się z nimi udać do lekarza, by je ocenił. Proszę poprosić też o skierowanie do laryngologa.