O czym świadczy atak epilepsji po spadku poziomu TSH?

Witam od 11 lat lecze się na tarczyce. Miałam wycięty 1 plat lecze się na niedoczynność. Tabletki mam zmienianie przeważnie co rok bo tej waha się od ponad 3 do 1.lekarz woli jak jest niższe koło 1 po operacji. I teraz moje pytanie ostatnio 30.06 miałam wizyte (brałam euthyroks 125) mój wynik 3.5 zmienił tabletki na 137 naprzemiennie mam brać ze 125.I tak w ciągu 3 tyg wynik spadł do 0.1170. Dostałam atak drgawki brak przytomności i stwierdzili epilepsje.A ja uważam że moj organizm doznał szoku

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest modyfikacja leczenia proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego

Witam!
Na podstawie jednego napadu podobnego do padaczkowego nie powinno się rozpoznawać padaczki - tzw. ataki padaczko podobne mogą się pojawić w różnych sytuacjach. Sprawa wymaga dalszej diagnostyki!!!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.