O czym świadczy ból zęba podczas chodzenia?

Mam nietypowy ból zęba - normalnie nic mnie nie boli, wszystko jest normalnie. Ból następuje dopiero jak chodzę - stawiając lewą nogę czuję ból po korzeniu zęba u góry z lewej strony - co to może być?

Dzień dobry, może świadczyć to o kilku problemach i bez zdjęcia rtg trudno jest zdiagnozować powód bólu. Najprostszą przyczyną może być przeciążęnie zęba poprzez nagryzienie czegoś twardego i wtedy objaw powinien zniknąć po kilku dniach bez żadnego leczenia.
pozdrawiam serdecznie
Grzegorz Gdula