O czym świadczy krwotok we wczesnej ciąży?

Hey może zacznę od początku w kwietniu nie dostałam okresu .Zrobiłam test z moczu wyszedł pozytywny potem poszłam na test z krwi bo nie mogłam uwierzyć wyszedł pozytywny Więc umówiłam się do ginekologa i trafiłam do takiego że po jego badaniu dostałam krwotoku .Zabrano mnie do szpitala karetką,tam mnie zbadał jeszcze raz lekarz i powiedział że dziwi go że ciąża powinna być większa niż jesti że mogę poronić Po dwóch dniach zostałam wypisana ze szpitala bo ustąpił krwotok i dobrze się czułam Dzi

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie dokończony opis, ciężko coś powiedzieć. Wskazana kontrola u ginekologa.