O czym świadczy niekontrolowany grymas twarzy dziecka?

Witam. Moj syn 21 mies. Od kilku mies ma dziwne zachowanie a mianowice podczas zabawy czy nawet patrzac na placu zabaw na inne dzieci lub w sklepie robi dziwny grymas twrzy , ma ja otwarta przy tym spina sie ...bylismy na eeg ktore wyszlo ok. Zadnych innych badan nie zleco a ja nadal nie wiem co jest mojemu dziecku ... Wyglada to jak tik nerwowy i jest ich tyle dziennie ze ciezko je zliczyc. Moze ktos mi tutaj cos podpowie co mam dalej robic ?

Lek. Tomasz Budlewski

Może to być objaw padaczki, dziecko powinno być pod opieką neurologiczną. Bez badania przedmiotowego trudno ocenić co może być przyczyną.