O czym świadczy podwyższone LUC % 6% u 6-latka?

Witam serdecznie proszę o odpowiedź czy u 6 latka podwyższone LUC % 6% jest powodem do niepokoju Dodam że hemoglobina i hematrocyt są delikatnie poniżej normy Strasznie się denerwuje

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc sie wypowiedziec Końieczne jest zapoznanie sie ze wszystkimi wynikami. Proponuje udac sie do lekarza pediatry.