Obecność grudek w podbrzuszu a kaszel

Witam serdecznie! Panie doktorze mam problem wyczuwam w dolnym podbrzuszu wybrzuszenia z prawej i lewej str. przy silnym kaszlu (od tygodnia choruję mam intensywny kaszel), jedynie podczas kaszlu wyskakują i znikają, czuję jednak wyraźne zmiany wybrzuszenia, czy może to być przepuklina?? do jakiego lekarza powinienem się udać ?? Będę ogromnie wdzięczny za odp. Pozdrawiam Łukasz

Witam,
najprościej będzie do pierwszego kontaktu ale bez paniki. Niech to obejrzy osoba, która po prostu zna anatomię i oceni czy to struktura fizjologiczna czy patologiczna. Jeżeli będzie coś nie tak to skieruje dalej. Pozdrawiam Dziękuję