Obecność krwi w stolcu a spożywanie papryki

Od niedawna mam krew w stolcu, nie jest ciemna. Czy to może być od używania dużej ilości ostrej papryki? Czy to może jakieś zaburzenia hormonalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Bardziej hemoroidy. Proszę koniecznie udać sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.

Piotr Pilarski

To jest niepokojący objaw. Sugeruje szybko wybrać się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.