Obniżanie się szyjki macicy w 24-tygodniu ciąży

Jestem w 24 tygodniu ciąży czasami szyjka macicy zsuwa mi się tak nisko, że lekko wychodzi z pochwy najczęściej tak jest w trakcie chodzenia. Nie jest to więc ciągłe. Byłam z tym u lekarki która nie uwierzyła mi twierdząc, że pewnie mi się wydaje. Boje się, że ten problem obniżającej się macicy stanowi zagrożenie dla ciąży lub prawidłowego porodu. Nie każdy lekarz potrafi to zdiagnozować. Jak powinnam postąpić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli ma Pani wątpliwości radzę udać się do innego ginekologa, konieczne jest badanie ginekologiczne oraz usg.
Pozdrawiam