Obniżone samopoczucie i napady płaczu

Witam! Mam na imię Ola i mam 20 lat. Od czasu ukończenia szkoły czyli ok rok czasu miewam obniżone samopoczucie. Często się zdarza ,że siedzę w pokoju i mam napady płaczu..czasem się uśmiechnę bądź zażartuję.. ale to nie jest to co kiedyś..cieszyło mnie wszystko,nawet nudne chodzenie do szkoły. Gdy sie miałam spotkać ze znajomymi lub iść na zakupy z przyjaciółką ,byłam ogromnie szczęśliwa! A teraz już mnie nic nie cieszy..Nie wiem czy to depresja, bo żadna tragedia w moim życiu się nie wydarzyła

Proponuję skonsultować się z psychologiem. Po konsultacji i zebraniu wywiadu prawdopodobnie wspólnie określicie sedno problemu i możliwe rozwiązania.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Urbanowicz

Mogą to być objawy depresji, dlatego warto skontaktować się z psychologiem. Zdiagnozuje i pomoże poradzić sobie z sytuacja. Jeśli wykluczy depresje, pomoże poradzić sobie z kryzysem, który Pani przezywa poprzez przyjrzenie się i przepracowanie jego przyczyn.