Obsługa komputera a atak padaczki skroniowej

Czy długa, kilkugodzinna obsługa komputera może przyczynić się do ataku przy padaczce skroniowej?

Proszę omówić problem z lekarzem prowadzącym On ma dostęp do Pani zapisu eeg ,gdzie wykonywane jest też badanie fotostymualcji, co umożliwia ocenę ryzyka .

Zawsze warto włączać TV i komputer nie patrząc w ekran.

Generalnie dotyczy on padaczek odruchowych( pierwotnie uogólnionych),a Pani podaje ,iż rozpoznano padaczkę skroniową.

Aby nie popełnić żadnego błędu proszę omówić te bardzo ważną kwestie z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam