Odmawianie seksu przez męża

Chciałbym uprawiać seks minimum raz w tygodniu chociaż nie ukrywam że częściej. Ale maz uwaza że seks nie jest najwazniejszy że on boi się wpadki chce się wyszalec (1syn już jest) i myślę tylko o jedynym ostatnio był w lutym. I ja nie wpelni jestem usatysfakcjonowana. Pytałam czemu czy nie jest aseksualny czy nie pójdzie na leczenie. Co robic? Czy ja jestem jakas inna dziwna ze pragnę seksu z mężem częstego? Wkoncu przed wpadka można się zabezpieczyć.

Dzień dobry!

Unikanie seksu, kilkumiesięczne przerwy w seksie i brak aktywnego szukania kompromisu w tym zakresie (np. akceptacja, że mamy różne temperamenty, ale oboje staramy się szukać środka czy zastępczych form zaspokajania osoby o większych potrzebach) jest oznaką problemów. Obawa przed nieplanowaną ciążą rzadko jest rzeczywistą przyczyną, ponieważ antykoncepcja jest skuteczna - można np. połączyć dwie różne metody, aby całkowicie wykluczyć szanse poczęcia. Z pewnością warto, abyście oboje Państwo wybrali się do psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!