Odstawienie amfetaminy a ból żołądka

Witam mam pytanie dotyczace odstawienia mety i amfy nie zazywam juz niczego 2 miesiace i bardzo chcialbym wiedziec cos o skutkach ubocznych nie czuje popychu ani musu brania nic z tych rzeczy tylko akurat zoladek mnie boli w okolicach wyrostka od 3 dni moglym dowiedziec sie Czy to jakis skutek uboczny Czy cos

Wiatam. Trudno powiedzieć. Ogólnie narkotyki wpływaja na cały organizm wiec być może to od narkoyuków Pana boli. dobrze jest zrobic sobie badania.

Magdalena Brabec

Może to nie żołądek, a np. serce? Psychostymulanty są kardiotoksyczne. Wskazana wizyta u lekarza.
Może warto zaprzestać autodestrukcyjnego zachowania, tym bardziej, że nie odczuwa Pan jeszcze "popychu ani musu..."?
Część młodych pacjentów seksuologicznych to "amfetaminowcy" lub "sterydowcy"...
Pozdrawiam Świątecznie. JW