Oglądanie innych kobiet w Internecie przez partnera

Witam. Jestem ze swoim facetem o 7 lat starszym od pól roku . Zawsze zaznaczał , że nie interesuja go inne kobiety , licze sie tylko Ja , nie jestem osoba szczupła , mam troche wiecej ciałka dlatego takie zapewnienie bylo dla mnie wazne lecz ostatnio zauwazylam przez przypadek jak oglada tylki i inne gołe czesci ciała innych kobiet w internecie . Czy przestalam mu sie podobac ? kiedys non stop chcial wspolzyc , teraz musze go zachecac . Czy cos sie zmieniło ? czy przestalam go pociagac ?

Warto porozmawiać z partnerem, zapytać jego o przyczyny zmian w zachowaniu, które Pani zauważyła. Opowiedzieć o tym, co Panią niepokoi, a także zapytać o jego potrzeby i oczekiwania, które być może nie są realizowane w związku. Ważne, żebyście Państwo razem poszukali możliwych rozwiązań. Podobne objawy rzeczywiście mogą świadczyć o pewnym oddaleniu w związku i poszukiwaniu realizacji potrzeb partnera gdzie indziej. Dlatego warto przyjrzeć się relacji i i temu, co rzeczywiście się zmieniło, czego brakuje teraz, a co było kiedyś w związku.

Witaj,
takiej odpowiedzi nie można udzielić,ale skoro tak czujesz,powinnaś to wyrazić wobec partnera.W każdym związku najważniejsze jest zgodne porozumienie,inaczej zaczniecie toczyc między sobą niszcząca grę,w której może Ci być coraz smutniej.Ze swej strony zachęcam,byś nie opierała samooceny na jego/mało stosownym/zachowaniu,ale skorzystała z pomocy terapeuty i podbudowała sama siebie.Wówczas brak taktu czy kultury u męzczyzny nie będzie stanowił Twojego bólu,lecz on sam zostanie "odstawiony ad akta".
Pozdrawiam i zapraszam w razie potrzeby.