Ognisko hiperintensywne w podkorowej istocie białej

W PODKOROWEJ istocie białej zakrętu przedśrodkowego prawego płata czołowego ognisko 5mm hiperintensywne w T2zależnych i FLAIR NAJPRAWDOPODOBNIEJ naczyniopochodne z przylegającym ogniskiem ok6mm o sygnale płynu co to znaczy na polski

Opisane zmiany w MRI: jw, To bardzo dyskretne małe ogniska ?naczyniowe, może wrodzone poszerzenia przestrzeni okołonaczyniowej.
Prawdopodobnie bez znaczenia klinicznego
Ważne jaki stan ogólny i neurologiczny!
Pozdrawiam

może to ewent przemawiać za chorą drobnych naczyń, nic strasznego , celowe suplemnty ODPOWIEDNIE, proszę o kontakt bajko1@wp.pl