Ognisko mogące odpowiadać nietypowemu naczyniakowi

Przy wykonaniu TK jamy brzusznej napisano: wątroba prawidłowej wielkości i grubości. W żylnej fazie wzmocnienia pokontrastowego, w przyśrodkowej części płata lewego (segment II) widoczne jest hypodensyjne ognisko wielkości 7mm. W pozostałych fazach badania także w fazie przeglądowej ognisko ma identyczną wielkość jak pozostały miąższ wątroby.Ognisko może odpowiadać nietypowemu naczyniakowi. Pytanie; czy to coś grożnego do jakiego lekarza się zgłosić bo w szpitalu powiedzieli że wszystko jest ok.

Witam serdecznie,

Naczyniak to zmiana łagodna więc nie ma powodów do obaw, tak jak powiedzieli Pani lekarze w szpitalu.
Najlepiej jakby Pani zgłosiła się wraz z wynikiem oraz wypisem ze szpitala do chirurga w celu konsultacji.

Pozdrawiam.