Ogólne osłabienie, duszności, dyskomfort w brzuchu, nocne poty i zaburzenia snu

Witam od pewnego czasu ok miesiaca czuje sie ogolnie oslabiony i d tego dochodza rozne objawy m.in : dusznosci , czerwienienie , plytki oddech i dyskomfort wbrzuchu ,, ale najbardziej niepokoi mnie ze mam nocne poty i zaburzenia snu ktore pojawiaja sie w godz 22-6rano . Czytalem w Internecie duzo na rozne tematy ale to tylko pogarsza moje obawy ze jestem powaznie chory itd . Prosze o pomoc gdyz wlasnie znalazlem prace ktora zaczynam zakilka dni a po kazdym wysilku rjestem czerwony i serce wali

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Witam, może po prostu ma Pan słabą kondycję ? Poza tym wiele osób jest czerwone
po wysiłku, to żadna choroba. Jeżeli chodzi o inne objawy to skłaniałbym się w stronę
podwyższonego stresu spowodowanego pewnie tym, że dostał Pan pracę lub innymi czynnikami. Pozdrawiam