Zimne poty, senność i osłabienie

Witam serdecznie piszę tutaj ponieważ jestem zaniepokojony objawami które u mnie dziś wystąpiły , otóż wstając rano , wypijając kawę udałem się do pracy po ok godzinie wystąpiły u mnie zimne poty bez wysiłku fizycznego , poczułem się bardzo słabo wręcz senny , wystąpiło to u mnie kilka razy w nocy przy gwałtownym wybudzaniu z fazy snu(tego juz mam )chciałbym widzieć i mając takiego obawy trzeba udać się do lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna cos więcej powiedzieć.