Okres po rocznej przerwie

Mam 52 lata, od roku brak miesiączki i nagle dzisiaj się pojawiła. Nadmienię,że od 2 tygodni bolały mnie piersi. Czy to normalne czy natychmiast powinnam udać się do ginekologa?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli od roku nie miała Pani miesiączki to takie nagłe wystąpienie krwawienia zdecydowanie wymaga konsultacji specjalisty ginekologa. Proszę zatem nie zwlekać, tylko udać się na wizytę!