Operacja skrócenia nóg

Witam! Chciałbym się dowiedzieć na temat skracania nóg, mam 190cm wzrostu i nie mogę się do niego dostosować próbowałem przez 1 rok zaakceptować to że jestem i będę wysoki lecz mi się nie udało, pogrąża mnie mój wzrost np. gdy spotykam się z kolegami którzy mają wzrost od 178 do 183cm. Chciałbym wiedzieć ile kosztuje taka operacja i czy znajduję się na terenie podkarpacia. I jakie mogą być konsekwencje tej operacji. I czy przy próbie skracania nóg też trzeba skracać ręce? Ile trwa kuracja?

190cm to dobry wzrost dla mężczyzn. wykonuje się operacje wydłużenia kończyn w przypadkach gdy jedna noga jest krótsza od drugiej, czasem na pewien czas hamuje sie wzrost tej dłuższej aby wyrownac ich dlugosc.