Operacja wysunięcia żuchwy

Dzień dobry.za pół roku będę miała operacje wysunięta żuchwy do przodu bo wyciąg nie jest w stanie wyleczyć mojego tlo zgryzu na stałe. Będę tez mieć wyrównanie asymetria położenia żuchwy podczas tej jednej operacji.niestety mam bardzo ruchoma zuchwe odwodzi w każdą stronę przy zmianie położenia głowy.czy wyrównujac zgryz ta hipermobilnosc minie? Jeśli nie to jak ja zlikwidować żeby dolne zęby nie 'stukaly' o górne np podczas chodzenia

Po operacji ta hipermobilność powinna ulec zniwelowaniu. Jednak konkretnych informacji w tej sprawie powinna Pani szukać u chirurga, który będzie wykonywał tą operację.